Speelronde 4

ZATERDAG 23 OKTOBER 2021 – 15:00 u.
EDE/VICTORIA 1 VS KESTEREN 1

Hoofdsponsoren

Kerstgroet van het bestuur

Beste leden, oud leden en vrienden van de vereniging

Wij schrijven deze kerstgroet met een dubbel gevoel

Kerst is een tijd wat gevierd hoort te worden met familie en vrienden, waar gezelligheid overheerst. Ook hier zijn nu regels voor opgesteld, dit om de kwetsbare groepen te beschermen. Deze feestdagen gaan we nu dus vieren in klein gezelschap, dit gaat ook gelden voor oud en nieuw. We hopen dat iedereen ook in deze tijd fijne kerstdagen mag beleven en in goede gezondheid.

Voor onze vereniging zijn het ook onzekere tijden, we hebben er alles aan gedaan om het beperkte sporten binnen de richtlijnen van de KNVB en het RIVM mogelijk te maken. Hiervoor dank aan alle vrijwilligers.

We hopen dan ook op betere tijden, wanneer onze vereniging weer de ontmoetingsplek kan zijn voor iedereen die ons een warm hart toedraagt. De gezellige nieuwjaarsbijeenkomst van afgelopen jaar, zal helaas aankomend jaar geen vervolg krijgen.

Iedereen fijne kerstdagen toegewenst,

Het bestuur

V.V. Ede/Victoria

Accommodatie

Ede/Victoria

Sportparkweg 8

6717 LD Ede

Tel. 0318-621431

Mail: info@ede-victoria.nl

Internet: www.ede-victoria.nl


Klik hier voor de routebeschrijving

Correspondentieadres

vv Ede/Victoria

Postbus 4186

6710 ED Ede


Contact over de site

info@ede-victoria.nl

Volg Ede/Victoria